Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-11-13, 16:11   #2673
analityczna8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 338
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
Udało mi sie obejrzeć na raty.
Tendencja programu do szukania czarnej owcy edycji jest coraz bardziej widoczna, to jest wręcz niesmaczne. Natalia, Martyna, Iga, Patrycja, teraz Justyna. W każdej kolejnej edycji rzekomi eksperci pozwalają sobie w swoich komentarzach na coraz więcej, wręcz podjudzając ludzi do otwartego hejtu.
Ok, źle się oglądało Igę i Justynę, mają jakieś problemy, ale kurczę, ci eksperci je WYBRALI do programu. Chyba wiedzieli kogo brali? Chyba zdążyli je poznać w czasie tych niezliczonych testów i wielu rozmów? A psycholog chyba widzi co jest pod podszewką??? Więc skąd teraz te upokarzające analizy osobowościowe w gadających głowach? Wręcz wycieczki pod adresem rodzinnym. Nie wiem jak inni, ale mnie jest autentycznie niedobrze już jak to oglądam.
Justyna straciła moją sympatię z pierwszych odcinków, zdecydowanie, ale teraz autentycznie jej współczuję. Jadą po niej jak po kobyle ku uciesze gawiedzi.

W auatralijskiej wersji podobał mi się nie tylko budżet, ale też to, ze z szacunkiem pokazywali uczestników, nawet największego kulfona, nie wylewali im na głowę wiadra pomyj. I tak uczestnicy pokazywali swoją osobowość, eksperci nie musieli im jeszcze pluć w twarz swoimi komentarzami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadza się. Dla mnie wypowiedzi Chorzewskiej w tej edycji mijają się szerokim łukiem z etyką zawodową. I bardzo trudno czyta mi się peany pochwalne na jej cześć, a jest ich masa na fejsie, wykopie czy babskich forach. Wiele osób uważa, że pani psycholog świetnie "rozgryzła Justynę i nie bała się powiedzieć na głos, jak bardzo jest nienormalna". Przerażające
analityczna8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując