Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ukrywa swoją tożsamość
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-11-13, 16:54   #1
f885adec80f85c85fdeaaaaa47149f9eca6149e6_63fd441632fa4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 10

Ukrywa swoją tożsamość


Czesc wszystkim,

Kłębi mnie od jakiegoś czasu pewna sprawa, kilka miesięcy temu poznałam przez jedna znajomą

fajnego faceta.

Wszytsko jest super, widzieliśmy się pare razy, byliśmy na randkach.

Jest jednak mały problem i może uznacie ze to śmieszne i głupie ale facet nagminnie ukrywa swoją tożsamość.

Już tłumacze o co chodzi, pomimo iz się widujemy on cały czas nie chce podać swojego nazwiska (podaje tylko pierwsza literę, twierdząc ze całego nie moze podać), nie chce podać gdzie się urodził, ani dnia kiedy ma urodziny (znam tylko

Rocznik) ani czym się zajmuje zawodowo. Na każde moje pytanie odpowiada wymijająco i odczuwam napięcie z jego strony. Potem mówi żebym przestała dopytywać i ze jak przyjdzie odpowiednia chwila to mi opowie wszystko. Dodam ze nigdy nie byłam u niego w domu, on zawsze przychodzi do mnie twierdząc ze ma małe niewygodne mieszkanie . Na początku mi to nie przeszkadzało ale ostatnio nie daje mi to spokoju. W dodatku nie ma on żadnych portali społecznościowych. W internecie tez echo na jego temat. Nigdy nie poznałam jego kolegów ani rodziny. Nasza znajoma tez nie wiele o nim wie, bo znają się głównie z widzenia z siłowni i byli na stopie czesc co słychać.

Co sądzicie? Myślicie ze gościu ma żonę lub dzieci temu tak sie ukrywa ? Czy coś z nim nie tak ?
f885adec80f85c85fdeaaaaa47149f9eca6149e6_63fd441632fa4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując