Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy luty 2023
Wątek: Mamy luty 2023
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-11-15, 21:37   #610
miszel92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 378
Dot.: Mamy luty 2023

Hej [emoji4] Czytam Was cały czas ale coś ostatnio mam znowu spadek mocy i zero sił żeby odpisać.
Madzia dobrze, że udało się ustabilizować tarczycę i że wyniki amniopunkcji są dobre, teraz ciesz się ciążą! [emoji4][emoji173]️
Theali ale kawał chłopa już [emoji50] Jeżeli będzie tak rósł dalej to będziesz miała faktycznie dużą różnicę między starszakiem a młodszym [emoji16] Ale dzięki Bogu nie ma mowy o hipotrofii jak wcześniej [emoji6]
U mnie krzywa wyszła dobrze, mogę nadal wciągać słodycze 🤣 Na ten moment mam już 10kg na plusie gdzie w 1 ciąży przytyłam do 37tyg 12kg [emoji51] Ale teraz się tak już tym nie przejmuję, lekarze w szpitalu mi też sugerowali, że się "głodziłam" bo byłam bardzo szczupła i może dziecko było niedożywione przez to. Najwięcej przytyłam w ciągu tych 6 tyg leżenia na patologii ciąży bo prawie 5kg. Także teraz mam w nosie grube uda, tyłek i boczki, staram się jeść rozsądnie ale nie myślę o tym, że mam już za dużo nadprogramowych kg. W trakcie karmienia się zrzuci [emoji6] Przy młodym zjechałam do 45kg i wyglądam tragicznie...
Co do obaw. Oczywiście, że je mam. Boję się bardzo, że córka też przestanie rosnąć jak syn. Że znowu zakończy się cesarką a to dla mnie była mega trauma i teraz nawet nie chce o tym myśleć. Że będzie równie płaczliwa, nieodkładalna i "trudna" jak jej brat... Że znowu będą kolki, płacze po 20h na dobę, odmowy jedzenia i inne problemy. Boję się, że nie dam rady z dwójką. Także obawy to normalna rzecz i każda je ma tylko wiadomo, każda inne [emoji6]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
miszel92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując