Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-11-16, 06:11   #2677
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Po najnowszym odcinku.
Justyna?
Mam ciary żenady jak jej słucham. Jak myślę, że już głupszym i bardziej żenującym nie można być, to z odcinka na odcinek przesuwa tą granicę.
Przemek jej coś gada w zaufaniu, poza kamerami, ona radośnie to papla przed kamerami. Jeszcze wyśmiewa ( lub jest zdumiona),że samodzielnemu facetowi zostaje po opłaceniu wszystkich rzeczy 200 zł? Heloł, witamy w PL.
To nie Justyna, co dzwoni do rodziców po kasę.
Jak się zachowała jak Przemek do niej przyjechał? Masakra.
Na końcu jeszcze gadki, że może Przemek się do Gołdapi przeprowadzi. Ona jest serio niestabilna emocjonalnie.
Aha... I gada,że ona nie lubi okazywania uczuć w miejscach publicznych, a pamiętacie pierwszą wizytę w Poznaniu, jak z siostrą Przemka byli na bilardzie? Wiecznie go dotykała, macała, całowała i to uwaga! W miejscach publicznych 🤦

Justyna i Przemek.
Jestem pewna, że poprzednie małżeństwo Patryka rozpadło się przez ich rodziców. Miałam WTF jak ojciec Patryka jej na ucho gadał " ja już gadałem w księdzem o unieważnieniu ślubu koscielnego'🤦 nawet nie przechodzi mu na myśl, że może oni nie chcą ślubu kościelnego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując