Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-11-16, 17:05   #4995
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 66

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Wyprowadziłam się od rodziców jakieś 10 lat temu, ale nadal jestem u nich zameldowana. Najpierw przez to że mieszkałam w wynajmowanym mieszkaniu, teraz nie mam czasu iść do urzędu. Tylko ja wszystkie listy polecone odbieram u siebie, mieszkam też blisko rodziców więc tematy takie jak urząd skarbowy się nie zmieniły. Do komisji wyborczej mam krótki spacer i to nawet dobrze, bo jest okazja się przejść.
Z korzyści jakie kojarzę to np. wyższe koszty uzyskania przychodu (jak pracuje się w innym mieście), tańsze OC jeśli masz meldunek w mniejszym mieście, różne benefity dla mieszkańców miast (abonamenty na parking, tańsze usługi typu basen). A jak się bruździ np. swoim rodzicom którzy zamierzają mieszkać w tym lokalu do końca życia? Jak ktoś ma historię raka w rodzinie to może być pod opieką poradni genetycznej, tam okresowo robi się badania krwi i różne inne (kolonoskopię, usg, mammografię, rezonanse - wszystko co potrzeba w zależności o rodzaju raka).
A tak po prostu to różne rodzaje raka dają różne objawy, choć nie zawsze takie które pozwalają go wykryć odpowiednio wcześnie. Np. moja mama miała bóle brzucha, w diagnostyce usg nic nie znaleziono a niestety kolonoskopii nikt nie zalecił bo miała robioną rok wcześniej. Po kilku miesiącach trafiła do szpitala z podejrzeniem wylanego wyrostka, okazało się że miała guza w jelicie który spowodował perforację.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, ja zawsze słyszę o kosztach uzyskania przychodu i tańszym OC w przypadku meldunku innego niż miejsce zamieszkania.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując