Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problem z domem i rodzicami
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-11-21, 09:17   #192
Magmag0194
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1 772
Dot.: Problem z domem i rodzicami

[1=f4dc90dff2e2b615c19266a 8122ebdaa1aaf3285_639bb50 290b9a;89416380]Nie wiem dlaczego przypisujesz rodzicom autorki same dobre intencje. Znasz ich? Moim zdaniem gdyby oni byli tacy cudowni to autorka nie padałaby do nich taką nienawiścią. Dla mnie wyłania się obraz ludzi egocentrtcznych którzy załatwiali swoje sprawy przy pomocy dzieci. Wykładali hajs i myśleli że to załatwia sprawę ich rodzicielstwa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Patrzę na sprawę obiektywnie - w mojej ocenie sam fakt przepisania nieruchomości na autorkę nie był niczym złym, krzywdy autorce nie zrobił, nawet wręcz przeciwnie. Przez lata była w bardzo korzystnej sytuacji w przypadku potencjalnej nagłej śmierci rodziców.

Autorka ma do nich jakiś żal, może nie byli idealnymi rodzicami. Okej. Ale czy to daje dziecku powód do mszczenia się i to jeszcze w tak perfidny sposób, wykorzystując ich zaufanie (bo tak, musieli jej ufać żeby zrobić taką darowiznę)?

Na prawdę uważasz, że w ogóle jakiekolwiek zachowanie drugiej osoby daje nam podstawy do odgrywania się gdy tylko nadarzy się okazja?
Magmag0194 jest offline Zgłoś do moderatora