Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problem z domem i rodzicami
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-11-21, 11:45   #207
Medins
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 635
Dot.: Problem z domem i rodzicami

Cytat:
Napisane przez dziewczyna1001 Pokaż wiadomość
czy ty czytasz to, co piszesz? po co wywlekasz swoją sytuację, skoro ona nie ma nic do rzeczy i zgodziłaś się, że nie można mierzyć krzywdy? żeby umocnić swoje argumenty?

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------



to są wasze opinie, a nie fakty. waszym zdaniem moje zachowanie jest złe i ok, możecie tak uważać. ale to nie jest fakt

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------



to są wasze opinie, a nie fakty. waszym zdaniem moje zachowanie jest złe i ok, możecie tak uważać. ale to nie jest fakt

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------



kto i kiedy obalił tę teorię? Ty, bo się z nią nie zgadzasz? wiem, co robię i wiem, co zrobiłam, ale tak jak napisałam na początku, zgodziłam się na tę umowę będąc pod emocjonalnym i finansowym wpływem rodziców i nie miałam mozliwości się nie zgodzić
Autorko, sorki ale Ty chyba masz coś z głową i naprawdę potrzebujesz większej pomocy.

Tak, wywlekłam swoją sytuację, żeby umocnić swoje argumenty, bo twierdzilaś, że tylko Ty jesteś taka biedna w życiu niezrozumiana i nikt Cię nie rozumie, bo nie przeżył tego co Ty, a tu zonk !

Fakty to fakty. Ocena to ocena nie mieszaj pojęć.

Faktem jest to, że przyjęłaś pozorną darowiznę świadomie, żadnej krzywdy Ci to w życiu nie zrobiło, a nawet zabezpieczało Ci dach nad głową i ciepło w tyłek, a teraz nie chcesz jej oddać tylko dlatego, że twierdzisz, że rodzice nie byli na piątkę. To są fakty.

A to, że jest to niehonorowe, naganne i po prostu paskudne, to jest ocena.

Ocena może być obiektywna i subiektywna. Jednak jak ocenia się jakieś zdarzenie bierze się pod uwagę także takie aspekty jak moralność, zwyczaje, postępowanie przeciętnego Kowalskiego, podobne sytuacje itd, itp.

Piszesz tak, jakby oni Ci oddali nerkę, a teraz ja spowrotem chcieli zabrać. Bez kitu.

To troll. Na bank.







Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Medins jest offline Zgłoś do moderatora