Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problem z domem i rodzicami
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-11-21, 11:56   #214
Medins
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 635
Dot.: Problem z domem i rodzicami

Cytat:
Napisane przez dziewczyna1001 Pokaż wiadomość
Serio, chcesz się licytować, kto miał gorzej, i czy miałam odpowiednio źle, aby czuć się tak, jak się czuję? Czy jest jakaś miara złego traktowania, o której nie wiem? Bo wyobraź sobie, że trauma nie musi wiązać się tylko z przemocą fizyczną, czy nałogami, ale też z zaniedbaniem emocjonalnym.

Podważasz wszystko, co napiszę, więc po co w ogóle jesteś w tym wątku? Oczekujesz jakichś odpowiedzi, w które i tak nie uwierzysz?

A co do kredytu, to zmieńmy sytuację - czy gdyby rodzice wymuszali na swoim dorosłym dziecku np. studiowanie medycyny i grozili, że jeśli się nie zgodzi, to nie będą go utrzymywać? Czy taka sytuacja nadal usprawiedliwia rodziców, bo przecież medycyna to taki dobry zawód? Czy tu szantaż już nie jest ok?
Kierowałaś Autorko do mnie zacytowane wyzej pytanie nakreślając straszną sytuację rodzinną jako nie dającą się usprawiedliwić. Ja Ci odpowiedziałam, że właśnie tak samo miałam i moim zdaniem, to nie usprawiedliwia Twojego zachowania. Zapewne nie spodziwalaś się takiej odpowiedzi, a teraz gubisz się już i sama nie masz argumentów na swoje obrzydliwe zachowanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Medins jest offline Zgłoś do moderatora