Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Anty aging - plotkowo
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-12-13, 11:41   #817
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 325
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
Ja akurat wzięłam ten ceramidowy cosrx w tej lekkiej wersji z zamiarem stosowania go na noc przy retinolowej kuracji, może będzie wystarczający przy mojej tłustej i porowatej skórze. Czy gdy odstawia się retinol na okres letni, to po prostu przestaję się go stosować czy trzeba też jakoś wcześniej zacząć schodzic z powrotem na niższe stężenia?

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
Nie , po prostu z dnia na dzien odstawiasz Ja jednak jak zobaczyłam swoja skórę po retinolowym sezonie jesień-zima-wiosna to nie odstawiłam w ogóle. Mija ponad rok ciagłego stosowania i jest różnica. A tak na prawdę jak przyzwyczaisz skórę i dojdziesz np. do stęzenia 1% i będzie ok, no nie ma co się bać słońca (oczywiście z dobrym spf)

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Oj tak, cena gwarantuje, że nie kupię go ponownie, bo różnica z COSRX jest niewielka. Ja mam retinal budżetowy, Eeeny Meeny. Jeszcze nie testowałam, bo denkuję G&G. Wzięłam chyba 0,1, wczesniej miałam 0,05.
Właśnie jestem w rozterce między retinalem Eeny Meeny, G&G , Basiclab i Sensum Mare...Czy ten G&G jest ok...?
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując