Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sierpniowe mamusie 2023
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-12-20, 19:44   #16
O_sophia
Raczkowanie
 
Avatar O_sophia
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 167
Dot.: Sierpniowe mamusie 2023

Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
Właśnie w tym rzecz, że nie bardzo mam gdzie zrobić bo do najbliższego laba mam ok 30 km, a jestem bez swojego samochodu (uroki bycia na szkoleniu w ośrodku pośrodku lasu). Byłam jednak na SORze (bo jednak krwawienie się pojawiło lekkie jak przy okresie), lekarz mnie zbadał i nie był w stanie stwierdzić jednoznacznie czy to oznaki poronienia czy może jednak to bardzo wczesna ciąża (4 tydzień, a nie jak wychodzi z ostatniego okresu 7 tydzień dzisiaj). Kazał brać no-spę i czekać, jak coś za jakieś 2-3 dni się zgłosić by sprawdzić. Akurat w piątek już będę w domu to lepiej.
Co ma być to będzie albo się uda albo następnym razem.
Dziwne ze kazał Ci nospe brać.. ona jest rozkurczowa

Ale z tymi lekarzami na sor jest tragedia. Przy pierwszym poronieniu miałam awanturę..wczoraj przy drugim czułam się mega upokorzona..
Może dlatego teraz mam jakąś blokadę w sobie i nawet płakać po tym co się stało nie sam rady...boję się że popuści na święta

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
__________________

"Pragnę czuć cię blisko, nawet gdybyś miał być tylko pocałunkiem wiatru, pieszczotą promieni słońca na moich policzkach i dźwiękiem kropel deszczu stukających o parapet mojej duszy..."



[*] 17.10.21

04.03.22

Edytowane przez O_sophia
Czas edycji: 2022-12-20 o 19:46
O_sophia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując