Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 77.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-01-08, 08:45   #2331
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 77.

Cytat:
Napisane przez Natalie_Alex Pokaż wiadomość
Język, którego używasz pokazuje, że jesteś nietolerancyjna. I tak, młodzież, to też jest grupa, która może być dyskryminowana, jak każda inna.

Denerwują mnie osoby, którym usta się nie zamykają, ale nie przyszłoby mi do głowy, by je nazywać, np. "parkoczącymi maciorami" czy coś w tym stylu.
Super, że po kilku moich postach na jakiś tam temat jesteś w stanie stwierdzić czy jestem tolerancyjna czy nie no cóż, powiem Ci tylko, że się mylisz, ale tłumaczyć się nie zamierzam, mogę tylko pogratulować oka do ludzi


[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89459955]Nie pomyślałaś, że może była chora?[/QUOTE]

Na ten argument już odpowiadałam, to po pierwsze, a po drugie ani z rozmowy, ani z jej ogólnego zachowania nic nie wskazywało na to, że jest chora, tylko po prostu powolna.

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;89459959]Pewnie nigdy nie widziała,nie zatanawiala się, nie pakowała. Pewnie gdyby ktoś podszedł, zaproponował pomoc, i pokazał to by ogarnęła szybciej.[/QUOTE]

Zważywszy, że przychodziła regularnie, to jakoś ciężko pomyśleć, że robi to pierwszy raz.

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
Jest różnica między przeszkadzaniem w pracy ciągłym gadaniem a tym, że kogoś boli patrzenie. Jak Cię boli - to nie patrz. Mając pracę, w której trzeba być w kontakcie z otoczeniem, nie da się odciąć od dźwięków, więc porównanie mało trafione.
No nie wiem, tutaj też było pytanie jak uciszyć koleżankę z pokoju w którym jest ileś tam osób też można powiedzieć, że pracując z wieloma osobami w pokoju nie da się odciąć od dźwięków, ani kontaktu z ludźmi.



Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Ja doskonale pamiętam, że w czasach liceum i na początku studiów byłam we wszystkim bardzo zagubiona, powolna i nieudolna. Większości tego czasu nie pamiętam. Może to było tylko dojrzewanie, a możliwe, że miałam jakieś zaburzenia czegoś. Wiele osób twierdzi, że liceum to najlepszy czas życia, a ja w żadnym życiu nie chciałabym tego czasu powtórzyć.
Na pewno pandemia i lockdown dały w kość dziecion i nastolatkom, ale nie sądzę, żeby było to tak bardzo zauważalne na ulicach. Po prostu z każdym pokoleniem następują zmiany, które są niezrozumiałe dla pokoleń poprzedzających.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nigdy w życiu nie chciałabym wrócić do czasów nastoletnich, to czas, którego najbardziej nie lubię w swoim życiu i najchętniej chciałabym, żeby się nie wydarzył.
Mam najgorsze wspomnienia z tego czasu, śmierć mamy, szykanowanie w szkole, w domu też mocno średnio.

Edytowane przez Imperfecta
Czas edycji: 2023-01-08 o 08:49
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora