Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 77.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-01-10, 12:34   #2496
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 77.

[1=837577522c61f12fd19d267 21bfa89a63d19e6ec_63eec38 21f71b;89462343]Trochę śmieszą mnie w temacie zwierząt tłumaczenia "bo on chce" . No to jest "tylko" zwierzę. Ja jestem opiekunem i moim zadaniem jest zapewnić mu maksimum bezpieczeństwa i optymalne warunki do życia, co czasami niestety kłóci się z tym kocim chceniem.



Nie daje mojej kotce pić kawy, mimo że bardzo chce i mi wkłada mordkę do kubka, a jak mi jojczy pod drzwiami, to też jej nie wypuszczam, mimo że ona przecież bardzo chce - proste. I tak jest ze wszystkim.



Na tej samej zasadzie nie zostawia się przecież pięciolatka samego na placu zabaw, bo on bardzo chce się jeszcze bawić, ani nie pozwala mu, nie wiem, włożyć ręki do wrzątku, bo on chce się na własnej skórze przekonać co tam tak pyrkocze fajnie.[/QUOTE]

Nie porównywalnym 5latka do kota. Dziecku jednak jesteś w stanie coś wytłumaczyć argumentami. Ze zwierzakami jest trudniej [emoji6]

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora