Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gdy kochanek przepada...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-01-11, 11:26   #85
816f5aca4bcedd6b7b6b1735683f717796a52e20_63eacf7a883f4
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 74
Dot.: Gdy kochanek przepada...

Cytat:
Napisane przez lubiekielbase Pokaż wiadomość
Ale troll się nawet już nie odnosi do odpowiedzi o kluczach...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez chacaos Pokaż wiadomość
To prawda, ale trzeba przyznać, że dobrała się jak w korcu maku z DrDoom - jedna osoba wyrazi ignorancję w temacie BDSM i już podnieta, jacy są zboczeni i poza konwenansami, ojejej, niezrozumiałe płatuszki śniegu, co jako jedyni na forum odkryli sado maso i mierzą się ze społeczną stygmą. Śmiesznie się to czyta.

A co do żony błagającej o niezdradzanie - nie ma z czego mieć beki, bo żona przynajmniej ma wybór. Może zrobić aferę, sama sobie znaleźć kochanka, udawać, że nie widzi, bo lubi swoje życie, rozpętać sądową batalię i dostać kupę kasy, zaproponować terapię, mścić się, wybaczyć, wyprowadzić się lub wywalić męża z domu i setki innych wariantów. A błaga to akurat zazwyczaj zdradzający, gdy wszystko wyjdzie na jaw, bo wcale nie chce ponosić rozmaitych konsekwencji swoich czynów.
Ty przy tej żonie jesteś jak kopnięty kundel z zerową sprawczością, któremu nie należy się choćby pozorowany szacunek. To nie jej wina, że facet ją zdradził, więc nie widzę w tym nic uwłaszczającego jej godności, za to ty sama postawiłaś się w najgorszym, poniżającym ,,miejscu w szeregu'' i jeszcze sobie wmawiasz, że to lepsza pozycja.

Nauczcie się czytać ze zrozumieniem i nie dopowiadać sobie czegoś czego nie ma.

Nie mam do czego odnosić się w kwestii kluczy. Mam napisać na wyglądają czy co? Bo nie bardzo rozumiem.

I przy której żonie? Bo ja zupełnie nie odnosiłam się do żony ostatniego faceta. To jaki ja mam do niej stosunek wybiega poza twój światopogląd.

Postawiłam się w takim miejscu jaki mi odpowiada.
Jakież to straszne i uwłaczające bo żonę traktuje się jako kogoś ważniejszego a nie udaje się, że jest inaczej. Jakbym wmawiała sobie, że coś znaczę uderzyłabyś w ten punkt. Po prostu lubisz dorzucać swoje trzy grosze. Zawsze krytykując. Każdego tutaj jak leci. Ciekawe dlaczego 🤔

Nie maluję trawy na zielono. Jak widać, strasznie boli to niektóre jednostki.

Ale coś Ci zdradzę. Zdrada nie bierze się z kosmosu i to często osoba zdradzana sama się do niej przykłada. Jak masz wszystko czego potrzebujesz w domu, nie szukasz na boku. Poza sytuacjami, gdzie w naturze masz puszczanie się i adrenalinę. Ale takich przypadków jest bardzo mało.
816f5aca4bcedd6b7b6b1735683f717796a52e20_63eacf7a883f4 jest offline Zgłoś do moderatora