Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - W drodze do minimalizmu czyli kiedy mniej znaczy więcej - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-01-18, 21:36   #1740
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: W drodze do minimalizmu czyli kiedy mniej znaczy więcej - część IV

Ha, dzisiaj już musiałam iść do sklepu i dokupiłam ser, ogórki, 1 pomarańcze oraz chleb. Mam taki system z owocami, ze kupuje na sztuki, nie paczki, jako singielce bardzo mi się to sprawdza - raz, ze nie wyrzucam, dwa nie przejem się - a uwierzcie, ze owoce mogę wciągać w każdej ilości. Jak będę mieć 5 kg pomarańczy w domu to zjem. Jak kupuje 1 i np. do kompletu gruszkę albo jabłko to styknie. Tak samo zaczęłam robić z orzechami - choć duże paczki wychodzą lepiej cenowo. Małe maja ten plus, ze nie jem bo po prostu coś jest. No i pomimo zdrowotności to jednak sporo kcal. Ja się dużo ruszam, ale bez przesadyzmu...

Zgadzam się zupełnie z tym co piszecie o dezaktualizacji wiedzy książkowej, ja swoje książki i notatki z studiów puściłam dawno bez żalu, z wyjątkiem podręcznika do psychopatologii oraz Cialdiniego - Wywieranie wpływu na ludzi to klasyk, polecam jak coś.

Michalina, powodzenia w leczeniu zębów. I bez bólu

Zamyslona,w sumie sprzed ćwierćwiecza to jeszcze trochę i antyki będą ale tak poważniej, to chyba rozumiem sentyment.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując