Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Głupi problem z koleżanką
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-01-23, 13:21   #30
FuguFish
Raczkowanie
 
Avatar FuguFish
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 49
Dot.: Głupi problem z koleżanką

Dzięki jeszcze raz za odpowiedzi

Jedno sprostuję - przecież my się nie spotykamy co piątek we 3, nie wiem gdzie to wyczytałyście. Pisałam, że we trójkę widzimy się sporadycznie, najczęściej siedzimy we dwie, a i to nie zawsze, bo niekiedy po prostu się wykręcam i idę np. z chłopakiem do jego znajomych na imprezę. A co mnie denerwuje to że ona wtedy wypytuje mnie o szczegóły - do kogo idziemy itp. Nie jest nigdy obrażona, ale też na następny dzień pyta mnie jak się udała zabawa. Nie przeszkadzało mi to, ale teraz po przeczytaniu Waszych odpowiedzi coraz więcej rzeczy zaczyna mnie drażnić w tym wszystkim.
Naliczyłam, że łącznie we 3 widzieliśmy się jakieś 5 razy. Raz u niej i mniej więcej ze 4 razy u mnie tak pi razy drzwi. Przez ponad pół roku to nie jest dużo.

Uświadomiłyście mnie, że nie jestem paranoiczką i sprawa rzeczywiście jest dziwna. Dotarło do mnie, że chyba na siłę sobie ją usprawiedliwiałam i byłam zbyt wyrozumiała.

Nie zmienia to faktu, że nic z tego nie rozumiem. Najbardziej prawdopodobne mi się wydaje, że ona chce się w jakiś sposób dowartościować, bo na warsztatach przykładowo miałam wrażenie, że próbuje mi pokazać, że ona lepiej ode mnie nawiązuje koleżeństwa z innymi laskami. Jak była u takiej jednej w odwiedziny albo poszły na kawę to później mi ze szczegółami opowiadała. Z tym, że ja już naprawdę nie umiem rozróżnić, czy się dopatruję czy to jest normalne zachowanie.

Tylko co teraz? Jutro widzę się z chłopakiem i postanowiłam go poprosić, by mi pokazał swój czat z nią na msg. I niech mi wyjaśni, skąd niby pamięta, że ją widział na Tinderze. Macie rację, że przecież jak się swipuje to tych osób jest mnóstwo i skąd niby ma pamiętać. Skończyło się, za przeproszeniem, sranie w banie
Chcę po prostu wiedzieć, czy jej o coś chodzi i co ona ma w głowie. Przymykałam oko, bo przez długi czas naprawdę świetnie się dogadywałyśmy, ale chyba czas już wyjaśnić np. po co ona do niego napisała. Z tymi paluchami też jej zwrócę uwagę.
FuguFish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując