Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-01-30, 13:25   #2785
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Towarzysze i towarzyszki z branży IT - zastanawiam się nad przebranżowieniem w przeciągu najbliższego roku, może dwóch.

Zależy mi na pracy zdalnej, więc IT jest pierwszą branżą, która przychodzi mi do głowy.
Czy możecie mi polecić jakieś materiały, które pomogą mi trochę w wyborze wstępnej pozycji i zdefiniowania umiejętności, jakie musiałabym nabyć w najbliższym czasie?


Chciałabym zrobić to mądrze, żeby mieć odpowiednie możliwości i nie musieć zaczynać od stanowisk juniorskich za grosze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ciężko się przebranżowić i nie zaczynać od Juniora - szczerze mówiąc to nie znam nikogo takiego - także niskie zarobki na początek są niestety prawie pewne. No i wbrew pozorom praca zdalna nie jest wcale aż tak popularna, szczególnie dla początkującego pracownika. Piszę z własnego doświadczenia, ja akurat marzyłam o wejściu w IT, przygotowywałam się rok, a w obecnej pracy zarabiam niewiele ponad najniższą.
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora