Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 78.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-02-04, 08:45   #24
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 78.

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Tez mnie to dziwi, no ale algorytm ma swoje racje, których rozum nie zna - wszystko poleci. Koleżanka dostała bana tymczasowego za opublikowanie zdjęcia z muzeum, prezentującego nagość. Antyczna figura z kawałkiem piersi.
Z drugiej strony bez problemu każdy horror można w necie znaleźć, dosłownie w piec minut.
W ogóle dziwny jest motyw cenzury w sztuce, bo kawałek piersi. Za to dużo nagości w teledyskach, filmach to już spoko.

Tak samo film przyrodniczy " drastyczne sceny", bo są polujące zwierzątka. Za to filmy z mordowaniem ludzi oznaczenie 12+

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
A mnie dziwił bardzo wysyp wręcz nienawistnych komentarzy jak ktoś się nie chciał szczepić, także tu na wizazu albo że ktoś śmiał w tym czasie wyjść na dwór/do lasu/do kościoła. Uważam że lockdown ogólnie ludziom zaszkodzil na głowę a młodemu pokoleniu już całkowicie i chyba nie ma powrotu do takich relacji społecznych jak wcześniej, zniknęła gdzieś normalna życzliwość.

Na plus? Cisza, rano nie budziły mnie samochody, dziwna absurdalność na którą każdy się zgodził, wydawało mi się że kończy się swiat
Popieram.

Pamiętam jak z pracy wysłali mnie do banku jakoś na początku. Obsługa traktowała mnie jak największe zło, bo chce skorzystać z ich usług, a powinnam wiedzieć w domu.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując