Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Randki przez Internet cz. 4.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-02-23, 10:04   #1585
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Halaszka_Halaszka Pokaż wiadomość
Napisałam czemu tak reagowałam, jak się lubisz przyczepiać do wszystkiego to już nie mój problem.



I tak dla mnie szukanie panienki na jedną noc na Tinderze jest desperackie, ale wiadomo ludzie są różni i może to komuś nie przeszkadzać albo też mieć ochotę na sam seks. Ja wolę takiej osobie podziękować, jak takiej ochoty nie mam.

ale co „i tak, dla mnie szukanie panienki na jedną noc jest desperackie” przecież ja w ogóle nie o tym pisałam, tylko o propozycji spotkania. Sama sobie coś wymyślasz i sama ze sobą chyba dyskutujesz w takim razie. Jeżeli dla Ciebie propozycja spotkania, randki, kawy, pizzy, piwa - to propozycja matrymonialna, to mówię szczerze i bez złośliwości, poszukaj z czego to się bierze, bo to jest spory problem.


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Halaszka_Halaszka Pokaż wiadomość
Gdzie napisałam, że mi tacy po dwóch dniach proponowali spotkanie ?
Chodziło chyba o to, że napisałaś, że jak ktoś Tobie proponuje spotkanie od razu albo po kilku dniach, to desperacja i od razu blokujesz. Czyli nie było takich sytuacji? Co to za ściemy w ogóle w takim razie lol


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Skoro uważasz z góry, że nic z tych znajomości nie będzie, bo obcokrajowiec chce tylko pociupciać, a potem jechać w siną dal, a ty jesteś zainteresowana innym typem relacji, to jaki sens ma pisanie z obcokrajowcami na portalach randkowych?

Patrząc na powyższe to chyba po prostu jej zależy, ale nic z tego nie wychodzi, dlatego udaje oburzoną, na sytuacje, których nie doświadcza, a by chciała. Jak można napisać, że cos się robi w jakiejś sytuacji bezapelacyjnie i twardo, „bo takie zasady pff” a dzień później „ale jakie sytuacje niby, gdzie niby takie miałam”?

Eh ten internet


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Halaszka_Halaszka Pokaż wiadomość
Napisałam czemu tak reagowałam, jak się lubisz przyczepiać do wszystkiego to już nie mój problem.

.
Bez przesady, są o wiele fajniejsze rzeczy, jeśli dla Ciebie dyskusja i odpowiadanie na to co piszesz, to znów jakiś problem i czepianie się to trudno, nie moja sprawa :p

„Do wszystkiego” XD

Ty po prostu prezentujesz jakąś mega defensywną i negatywną postawę, weź umów się na pizzę z gościem, daj mu szansę, wyluzuj się, nie oceniaj obcych mężczyzn jako jakichś ruchaczy, bo im się może podobasz i chcą Cię poznać, to może wyjść tylko na plus.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez chwast
Czas edycji: 2023-02-23 o 10:06
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując