Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ile jesteście w stanie wydać na wakacje?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-02-27, 13:27   #18
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Ile jesteście w stanie wydać na wakacje?

Cytat:
Napisane przez Silje_ Pokaż wiadomość
Wyłamię się, ale dla mnie wyjazdy wakacyjne nie są priorytetem i nie lubię wydawać na nie dużo kasy. Ale nie lubię też budżetowych wyjazdów typu kemping czy jakieś nieciekawe miejsca noclegowe, więc często po prostu nie jadę. Bo jak już się ruszam to lubię na wypasie, a jeśli mnie nie stać albo uznam, że ten wypas to przesada to po prostu nie jadę. Nie wydałabym 10 tysięcy na wakacje, więc wygląda na to, że w tym roku urlop w domu.
Też nie lubię wydawać dużo kasy na wyjazdach. Tzn - zalezy na co. Nocleg - tu jestem mega tolerancyjna jak jadę, to zwiedzać i naprawdę w ogóle nie odpoczywam w hotelu, czy gdzie tam śpię. Wiadomo - nie kręcą mnie łazienki na korytarzu, ale jakiś wypas jest dla mnie zbędny. Wczoraj widziałam na instagramie, jak jakaś nauczycielka włoskiego pokazywała hostel w Rzymie za chyba 60 euro za noc i za głowę się złapałam. Bo ja rok temu wynajęłam pokój z łazienką w hostelu (15 min od koloseum) za 21 euro. No, ale jak dla kogoś jest ważny instagramowy wyglądam, no to się płaci.

Tak samo z jedzeniem - lubię próbować nowych rzeczy, ale jak ceny są wygórowane, no to to doświadczenie jest średnio przyjemne. Z resztą w Polsce (nie jem mięsa) mogę zamawiać jedynie dania, które raczej już znam i wielkiego wyboru nie ma, więc też tu nie przepłacam.

Ale mnie też nie kręcą turystyczne miejsca (ten Rzym to był wyjątek, bo mieszkałam stosunkowo blisko, więc szkoda było nie zwiedzić, no i było jednak poza sezonem), więc siłą rzeczy jest taniej...

Jedziemy niedługo na dłuższy weekend w Polsce i pewnie najwięcej wydamy na benzynę, bo ja lubię dużo zobaczyć.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując