Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-03-27, 17:14   #38
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Wrzucę tutaj, mam nadzieje ze to nie jest robienie spamu.

https://www.hediup.com/

W żaden sposób nie jestem związana z nimi, natomiast wyciągnęli swoją opieką i planami ćwiczeń mojego męża dosłownie z pod noża.
Po prawie półtora roku olbrzymiego bólu kręgosłupa, rwy kulszowej, praktycznie upośledzenia, ze zdiagnozowana przepukliną, która w międzyczasie prawdopodobnie w wyniku wypadku który się na dokładkę wtedy jeszcze zdarzył nie tylko się odnowiła, ale i powiększyła. Ledwo chodził a gdzie coś więcej.
Mial już termin operacji i nawet przyjęty był na oddział, ale po konsultacji z mającym operować chirurgiem neurologiem, z operacji zrezygnowano bo nastąpiło tak duże polepszenie stanu.
W tej chwili jest sprawny, zyje bez bólu, wrócił na rower, ćwiczy ostro.

Dodam tylko, ze w porównaniu do kosztów wizyt stacjonarnie u ortopedów, neurologów, fizjoterapeutów, masażystów, chiropraktykow, specjalistów metod alternatywnych bo już wszystkiego się czepialismy, leków na receptę i środków bez recepty, to koszt miesięczny opieki i planów z tego typu portali, jest po prostu śmieszny. To jest mniej niż 1 wizyta u neurologa czy bardziej polecanego fizjoterapeuty stacjonarnego.

No ale trzeba samemu ćwiczyć. Oni tylko układają plany, służą na bieżąco wsparciem.
Dziękuję, zaraz patrzę [emoji851]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując