Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 54 - WIOSNA Irenowa!? Żółta, zielona, może liliowa...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-04-01, 17:10   #977
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: 54 - WIOSNA Irenowa!? Żółta, zielona, może liliowa...

Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
Sand rolki [emoji122][emoji4] ja coś tracę równowagę na rolkach..tak dziwne bo na łyżwach idzie mi świetnie. Ale może wrotki byłyby lepsze [emoji848]
Jasia czyli dobre z was towarzystwo skoro goście nie chcą wyjeżdżać [emoji3] za dobrze im u was.
Ewelka..trzeba było porządnie opindolić męża [emoji39] i teraz niech sam trawę ogarnia [emoji28]
U mnie od rana leje! Wyszłam tylko po kwiata kupić. Kupiłam wielkiego Philodendrona. Wypasione ma liście. Mam nadzieję że będzie im rósł [emoji263]
Chwila relaksu i zaraz wskakuje do wanny i jakiś make up trzeba sobie zrobić [emoji4]


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No cóż, mój mąż w ogrodzie robi nic. Co najwyżej leży.

Udanej zabawy.


Byłam odreagować na zakupach, ale nie sprzyjało mi. Byłam już zmęczona i wszystko na nie.
Zdecydowanie wole zakupy online.

Ale wiece co, u nas w galerii jest takie stoisko dla psów i kotów i ja tabletke chciałam i czekam, a młoda dziewczyna w telefonie, mówię dzień dobry a ona nic, stoję i stoję i się pytam czy tu można coś kupić, to się obudziła [emoji23][emoji23][emoji23]
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora