Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-04-12, 13:42   #2556
czarymary_bec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 18
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez amy93 Pokaż wiadomość
Algowej serii do ciała jeszcze nie ma, ale ostatnio wypuścili taką limitkę kwiatową, może o tym myślisz? https://www.yves-rocher.pl/woda_toal...s_des_sentiers

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

A skąd zamawiałaś dyfuzor argan róża?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dyfuzor Argan Roza jest prezentem powyżej 159 zl w wysyłkowej 9PYM4RA10, ale mi przysłali właśnie ten polne kwiaty i wrzos, tak pięknie pachnie ze zaświtała mi myśl w głowie czy by nie przelać do atomizera i psikac sobie na ubranie haha

Chodzi mi te linie do ciała Fleur des Pres & Bruyere, Fleurs des Sentirs to nie to. wrzuciłabym linka ale mam nowy komputer i nie ogarniam czynności

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Mam pytanie, czy miałby ktoś na wymianke roszerowa te paletę mala 9 cieni z serii swiatecznej? nie ma juz na stronie a w wysyłkowej mi powiedzieli ze mogę zamówić u nich bez oferty żadnej w pełnej cenie.. to takie rzeczy to nie dla mnie
mam np nieotwierana paletkę jeszcze Lande Oceane, albo inne rzeczy jakieś z pielęgnacji lub perfumy, sporo tego jest
czarymary_bec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując