Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zagroda babuszki cz.3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-04-21, 14:18   #6
lenifa
Zakorzenienie
 
Avatar lenifa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 325
Dot.: Zagroda babuszki cz.3

Udało mi się odblokować szafę z moimi starociami) I robię przegląd tego wszystkiego. Pamiątki z dawnych czasów. Pisaninę odłożyłam na bok, bo po remoncie to przeglądnę. Jeszcze jedną szafkę muszę opróżnić a tam mam też ciasno, bo w niej wszystko co związane z Marią Buyno Arctową. Swego czasu miałam manię skupowania na Allegro i po antykwariatach wszystkiego co jej dotyczylo. Ale nie jestem w stanie się rozpięciorzyć aby wszystko ogarnąć. Trzeba wybierać. Może kiedyś jak Bóg da. Znalazłam dwa zeszyty z wynalazkami taty.Ale jest problem. Są to rysunki, mało pisze, a to co pisał już niewyraźnie, bo choroba wygrywała. Trzeba by się nad tym wszystkim mocno zastanawiać. Jeden tytuł doczytałam.Elektrownia falowa, może to to złożył do Urzędu Patentowego? I to tak tam leży sobie a muzom, albo wywalili w kosz. Mogli wywalić bo już nie opłacił. W każdym razie już nie doczytam, chyba że sama wynajdę coś od nowa Mówił mi, że złozył dwa wynalazki i że chcą pieniądze od niego na opłaty, że to składa. a on się oburzyl, że nie dość, że wynalazł to jeszcze ma płacić. Zawziął się i nie zrobił tego.Tak że koniec dziś pracy, spróbuję się coś doczytać, ale cienko widzę uporanie się z tymi szyframi)

Emmi!!! Cudowne widoki. Chyba rotę zacznę śpiewać ze wzruzenia.

Edytowane przez lenifa
Czas edycji: 2023-04-21 o 14:21
lenifa jest offline Zgłoś do moderatora