Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Randki przez Internet cz. 4.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-04-26, 19:02   #2353
Krystal_26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 131
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Akademik singles i tym podobne (często za nimi stoi ta sama firma jak się dobrze wczytać) wyglądają mi na wyciąganie pieniędzy od naiwnych. Poczytaj sobie o nich w internecie zanim tam wykupisz jakieś członkostwo. Podobno często ciężko złożyć wypowiedzenie tego członkostwa premium, bo okazuje się, że trzeba je wysłać listem poleconym za granicę albo podać jakiś numer użytkownika, który ludziom ciężko gdziekolwiek znaleźć itp. Miałam kiedyś konto na którymś z tym portali i był beznadziejny, a właśnie ciężko było wypowiedzieć umowę o to członkostwo premium, nie było jakiegoś normalnego guzika przy usuwaniu konta jak na przykład na sympatii, tylko robili problemy. Podziałało dopiero jak im napisałam oficjalnego maila, że blokuje kartę płatniczą i składam skargę do rzecznika praw konsumenta. I oni mogą sobie pisać, że to "academic" singles, ale tak naprawdę wcale nie weryfikują przy zakładaniu konta, kto ma wyższe wykształcenie. Więc i tak możesz tam spotkać pełno niewykształconych, dzieciatych facetów nie w twoim typie



https://www.randkiprzezinternet.pl/p...ademic-singles
Krystal_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując