Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-05-07, 11:45   #1516
canaveral
Raczkowanie
 
Avatar canaveral
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 71
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89573272]u mnie w osiedlowej sezonowej lodziarni jest taki komunikat, że preferują płatności gotówką i jest dopisane, że od płatności kartą płacą jakąś prowizję itp. Normlanie paragon dostałam.

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Mam pytanie o luxmed i usówanie ósemek. Byłam dziś u dentysty (ale poza pakietem, całkiem prywatnie) i mam do zrobienia jakieś drobne rzeczy, ale mam tez do usunięcia 3 ósemki z tym chętnie pójdę do luxmedu bo jednak 50% ceny. Czy mogę po prostu umówić się do chirurga stomatologa, mieć ze sobą te wszystkie RTG i jest szansa, że po prostu mi usunie? Ciężko mi dobrać termin na to wyrwanie, bo w pracy nie chce iść na żadne zwolnienia, bo dopiero zaczęłam, a dwa co drugi weekend praktycznie mamy jakieś wesele czy coś :|[/QUOTE]

Zależy od zęba tak naprawdę. Mi chirurg zlecił dodatkowo zrobienie tomografii komputerowej CBCT bo moja ósemka była umiejscowiona dość nieciekawie. Potem zabieg i zwolnienie lekarskie na tydzień. Lepiej nie zwlekać mimo wszystko

Edytowane przez canaveral
Czas edycji: 2023-05-07 o 11:53 Powód: Doprecyzowanie
canaveral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując