Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-05-30, 14:50   #3892
Cinde_x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 328
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;89593585]Przebarwienia mam na ramionach od słońca. A z tymi plecami to myśle zapytam przy okazji, bo te BHA z medika w sumie pomagało, tylko znudziło mi się codziennie to przecierać, plus już jest słońce, ale pleców nie smaruję jak mam koszulkę. Nie wiem o co chodzi, bo dosłownie to pojawia się tam gdzie mam topy do ćwiczeń. A je przecież po ćwiczeniach od razu zdejmuję i myję się. Jeszcze zobaczę ten produkt od Ciebie [/QUOTE]

Moze masz to co ta moja koleżanka, tzw. trądzik mechaniczny, który powstaje na skutek tarcia, m.in. od ubrań zbyt mocno obciskających/sportowych i od korzystania z urządzeń na siłowni, itp. Może jakieś luźniejsze, bawełniane koszulki, który nie cisną Cie w skóre też coś pomoga?

A z tymi opadającymi kącikami po prostu poszukałabym jakiegoś dobrego i polecanego lekarza med. estetycznej i skonsultowała, jeżeli to faktycznie jakaś Twoja bolączka.
Cinde_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując