Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-05-30, 20:47   #2695
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 303
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez mimosa Pokaż wiadomość
Hmm, czy odbiór w sklepie jeszcze działa? Spróbowałam zamówić coś z oferty 3 rzeczy po 50% ale nie mogę wybrać sklepu w Poznaniu, pokazuje mi brak sklepów z dostępnym towarem. Czy możliwe że opcja działa tylko kiedy w konkretnym sklepie w tym momencie jest ten towar, myślałam że sprowadzają z magazynu?.. Ps. jeden z produktów to był żel do zmęczonych nóg, który znam od lat - dostępny tylko online. Ja więc zamawiać z odbiorem w sklepie jeśli coś jest tylko online, a dostępne są tylko towary oferowane w sklepach? Nie widziałam takiego ostrzeżenia.
Zamówienia pakowane są z asortymentu sklepu, więc produkt musi być dostępny stacjonarnie, aby można go było zamówić z odbiorem osobistym. Jeśli produkt jest dostępny tylko online, to nie zamówisz go z odbiorem w sklepie Poza tym bywało (np. w przypadku jakiś miesięcznych gratisów), że online i stacjonarnie miały one różne nr katalogowe i pokazywało, że nie są dostępne stacjonarnie (pomimo, że były), więc także nie można było ich zamówić z odbiorem w stacjo

Ja np. chciałabym kupić dużego Hoggara, ale od wieeelu wielu miesięcy nie ma go online, tylko stacjonarnie... Poza tym mój najbliższy sklep nie obsługuje zamówień z odbiorem osobistym
__________________
♥ fragrantica ♥
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując