Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-06-11, 10:00   #2544
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 730
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

[1=4d032753774d1a68efa6ccf c57dfedd4115cfe72_6584d22 253d76;89602701]Jakie drukarki polecacie aktualnie?
Wazne zeby bylo:
- urzadzenie wielofunkcyjne
- tanie tonery (i zeby akceptowal zamienniki)
- brak problemow z polaczeniem wifi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Monochromatyczne?
Od około roku mam w pracy brother mfc-l2752DW. Wprawdzie to kombajn (automatyczny druk dwustronny, automatyczne kserowanie dwustronne i automatyczny skan dwustronny). Jeśli nie potrzebujesz tych wszystkich bajerów, to możesz sobie zobaczyć inne z tej serii. Używam zamienników tonerów. Najpierw kupowałam je w lokalnym sklepie, ale potem odkryłam, że jest dokładnie to samo, co na allegro. Łączy się z wi-fi, chociaż ja osobiście z komputera używam po kablu. Na telefonie mam apkę mopria print i np. jak mam wydrukować coś na szybko (np. potwierdzenie przelewu, jakąś fakturę), to robię to z telefonu.

Wcześniej, odkąd pamiętam, miałam drukarki i urządzenia hp. Poprzednik tego kombajnu to było HP LaserJet Pro MFP M130fw (aż musiałam sprawdzić nazwę w ogłoszeniu na olx, bo sprzedałam). Miałam problem z konfiguracją wi-fi, więc to wi-fi niby było, ale nie miałam do niego tyle zaufania, żeby używać (używałam po kablu). Zamienniki spokojnie przyjmował. Ostatni rok pracy (a miałam go jakieś 4,5 roku) - co jakiś czas luzował się chyba toner podczas drukowania i zamiast drukować, to tylko smolił papier. Pewnie było to do regulacji, ja natomiast wymieniłam na brothera, bo te dwustronne opcje bardzo ułatwiają i przyspieszają mi pracę (no i oszczędność papieru, bo nieraz w jednej sprawie ryza szła na raz). Ostatnio był jakiś artykuł, że hp wymogło na użytkownikach ich urządzeń aktualizację oprogramowania, w związku z czym niefirmowe tonery nie działają. Nie wiem, czy dotyczy to wszystkich modeli.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując