Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odczuwacie kryzys gospodarczy?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-06-20, 09:36   #4027
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 288
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
W tym roku zrobiłam około 20 swoich słoików dżemu truskawkowego. Kupowałam na giełdzie owocowo-warzywnej łubiankę 2 kg za 6 zł. Pierwsza cena to było 8 zł, ale wzięłam w sumie 10 łubianek i targowałam się z panią. Wjazd na giełdę 3 zł.
Jak się nie ma dostępu do takiej giełdy czy tanich truskawek, to moim zdaniem średnio się opłaca. Jeszcze zależy ile kto zje tego dżemu, ale u nas schodzi może z 10 słoików truskawek w okresie zimowym. Jak nie mamy dżemu domowego, to kupuje dżemy dmosińskie. Kosztują około 15 zł za słoik, ale są pyszne.

Wysłane z mojego SM-G990B2 przy użyciu Tapatalka
U mnie jest to normalna cena, nie na giełdzie. Tyle kosztuje na ryneczku

W domu mam dżemowego skrytożercę zrobiłam 40 słoiczków z truskawek i mam nadzieję, ze starczy do kolejnego sezonu

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
przetwory tylko 15 min gotujesz? aaaaa, doczytałam, w â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠⠘☠ie. No tak, to zmienia postać rzeczy. Wiesz, jeszcze umycie sprzętu tez wymaga wody. U mnie w domu nie kalkulowałoby się robic przetworów bo dużo gazu na to schodzi i dużo wody na umycie tego.
U mnie woda jest mega tania, więc serio, nawet się nie kłopoczę w doliczaniu tego kosztu.
pempek jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując