Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrzesniowe mamusie 2023
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-06-20, 17:25   #24
Akacja123456
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 87
Dot.: Wrzesniowe mamusie 2023

Cytat:
Napisane przez lakier_do_paznokci Pokaż wiadomość
Ja jestem po dwóch badaniach glukozy u mnie ok [emoji106]

U mnie moja Mama zapytała czy może być przy porodzie troche dziwnie mi z tym w sumie, zgodziłabyś się na to? Ja nawet nie chcę żeby mój Tż był przy porodzie.

Ja chce ogólnie rodzić w wodzie jeśli się to uda, tak zaznaczę w formularzu. Coraz bliżej 40 tygodnia u mnie teraz 28tydzień. Już zaczynam odczuwać lekki stres przedporodowy, jeszcze do tego doszło stres jak to bedzie z moja Mamą wolałabym zebysmy przeżyli to sami w spokoju, ale jie mam serca jej odmawiać... Ona bedzie dodatkowo musiala do nas przylecieć bo mieszkamy za granicą. Nie mamy duzego mieszkania i uwazam ze jakos tak to dziwnie będzie.

Tutaj u mnie max 26stopni, ale cieżkie mokre powietrze. Wczoraj wyszlam z domu i zrobiło mi sie słabo wiec szybko wróciłam. Ale mam wrażenie ze upał odczywam mocniej dodatkowo dyszę i sapię [emoji1]

Powodzenia na badaniach [emoji106]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Hej! u mnie na szczescie nisko wyszla glukoza, bylam w sumie w szoku, bo odkad jestem w ciazy to jem duzo slodkiego
Okropne to bylo, mdlilo mnie niesamowicie i modlilam sie, zeby nie zwymiotowac

Co do porodu, nie chcialabym zeby byla ze mna moja mama czy siostra (siostra mi to proponowala), bo nie mam tez z nimi na tyle dobrego kontaktu. W domu temat seksualnosci byl tematem tabu i byloby mi bardzo niezrecznie. Poza tym, wiem, ze obie by sie wymadrzaly i dawaly dobre rady, a obstawiam, ze nie mialabym na to sily i checi.

Jeszcze rok czy dwa lata temu nie chcialam tez, zeby partner byl przy porodzie, ale teraz, im blizej tym bardziej chce zeby byl obecny.
Ja sie zdecydowalam na cesarke, ale to tez sa inne przezycia anizeli porod SN.

Moim zdaniem to musisz sama podjac decyzje i nie dac sie przymusic.
Ja mojej mamie i siostrze tez powiedzialam, ze nie chce zaraz po porodzie zadnych odwiedzin. Nie bylo to latwe, bo wiem, ze one chca pomoc.
Tez nie mieszkam w Polsce i wiem, ze nie oplaca sie latac na kilka dni, ale z drugiej strony, wiem, ze ja chce ten czas spedzic z partnerem i dzieckiem. My sie ogolnie czesto klocimy (z mama i siostra) o glupoty i na 100% po dwoch dniach wszystkie byly bysmy na w☠☠☠☠ie.
Ja zaczelam 27. tydzien i juz bym chciala rozwiazanie
Maly wazy 900gram i mierzy 34cm. brzuch mam spory, ale i tak nie dowierzam, ze on sie tam miesci


wybraliscie juz imie?
skad jestescie? Zadowolona jestes z opieki okoloporodowej?
Akacja123456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując