Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapuszczanie włosów cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-06-22, 17:45   #2560
Miroku
🌸 ☾⋆。°✩
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 586
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez hasta_la_vista Pokaż wiadomość
Biovaxy i czerwony Marion lubię Jeden z moich faworytów wszech czasów to czerwony Chi, ale obecnie trudny do znalezienia...

Miałam je wszystkie I były ok, ale bez szału. Z Mariona to mi chyba ten zielony pasował nawet. Uwielbiam zapach ich serum z arganem, ale u mnie tylko okazjonalnie, moje włosy nie cierpią oleju arganowego w zbyt częstych dawkach.

Będąc niedawno u TŻta z braku laku kupiłam Marion Hydro Silk(bo zapomniałam zabrać z domu swojego serum silikonowego) i zapowiada się całkiem obiecująco, bo dobrze zmiękcza końcówki(tam gdzie mieszka mój facet jest paskudna twarda woda :/ ). Więc zamówiłam sobie już duże opakowanie i zobaczymy



Myślałam, że olejek Isana z macadamią i pomarańczą mi posłuży do końcówek, ale na szybko nie doczytałam składu-zmienili go i teraz jest stricte olejowy. Więc zużyję go przed myciem. Teraz dokończam olej z pestek winogron Nacomi(dostałam go jako dodatek do prezentu i chcę jakoś zużyć, bo nie lubię olejków w pielęgnacji skóry), na podkładzie z hydrolatu jaśminowego (zapach ) działa naprawdę dobrze

Po zużyciu tych dwóch dam sobie spokój z olejowaniem, chcę zobaczyć jak moje włosy zareagują na minimalizm gdy teraz suszę włosy suszarką.
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując