Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-06-26, 11:54   #939
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 973
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja miałam cesarkę w szpitalu powiatowym, więc luksusów żadnych nie było, ale opiekę miałam cudowną pielęgniarek i położnych, na położniczym spędziłam 3 doby i jedyne co polecam zabrać, a nie zrobiłam tego, to własną poduszkę, jaska czy na czym tam lubisz odpoczywać, serio, to jest najważniejsze zwłaszcza przy cc i kilku nocach na oddziale. Ubranka miałam dla córki ale okazało się, że w szpitalu mają ubranka na pobyt. Na pewno potrzebne będą podkłady poporodowe, podpaski i wkładki laktacyjne, i koniecznie coś do smarowania brzucha i piersi, szczoteczke, pastę, ręcznik, Klapki, telefon i ładowarkę, szlafrok, gumkę do włosów lub opaskę. Nazbiera się, bo jeszcze Szczotka do włosów. Hehe, takie tam, ale poduszka musi być, te łóżka są potwornie niewygodne.

Wysłane z mojego XQ-CC54 przy użyciu Tapatalka
Dzięki- to co piszesz to poza poduszką taki chyba standard
Jestem trochę w słabej sytuacji, bo moje koleżanki podobnie jak ja dawno rodziły swoje dzieci i nawet nie mam kogoś zaufanego, żeby o takie rzeczy podpytać. A na forach to naprawdę różne rzeczy piszą o pobytach w szpitalu. Jak słyszę o zabieraniu książki, żeby się zrelaksować, to zastanawiam się kiedy czytać? Jak pamiętam swój pobyt po porodzie to albo spałam, albo zajmowałam się małą. Nawet do głowy mi nie przyszło czytanie...
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując