Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2023, część II!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-06-28, 07:26   #25
Sz05
Zakorzenienie
 
Avatar Sz05
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 11 366
Dot.: Panny Młode 2023, część II!

Cytat:
Napisane przez GuiltyAsF_ck Pokaż wiadomość
Też nie możemy się nieraz dogadać co do seriali, wtedy każde z nas ogląda swój uwielbiam chodzić do kina i przez pierwsze 3 lata związku chodziliśmy do kina przynajmniej raz w tygodniu. Teraz to chyba zjadło nas życie, bo nie mamy czasu



O mamo, nawet nie mów. Mój też jest bałaganiarzem do kwadratu gotuje świetnie, ale jak tylko pomyślę, ile będzie sprzątania po jego gotowaniu to tracę apetyt nie wiem czy wszyscy faceci tak mają, ale mój w trakcie gotowania nie może sprzątać. No nie może i już. Ja to jakoś sprzątam na bieżąco i jest ogólnie porządek, a jak on wyjdzie z kuchni to nic tylko granat wrzucić i zbudować od nowa

Pod tym względem to strasznie się ścieraliśmy na początku wspólnego zamieszkania, bo mój partner lubi chaos. Dobrze się w nim odnajduje i go cieszy. Przydaje mu się to na pewno w firmie ja za to muszę mieć porządek, wszystko poukładane i na swoim miejscu. Do tego stopnia, że jak wracamy z zakupów to ja pakuję rzeczy do lodówki, bo wydaje mi się, że to jest jakoś logicznie poukładane, a on to wrzuci byle jak i przecież na jedno wychodzi, bo jest w lodówce po to, żeby się nie zepsuło
To mój ma tak, że zanim zacznie gotować to musi idealnie wysprzatać kuchnię, aby mógł gotować, więc czasem mijają 2 godziny zanim ten obiad się pojawi. i w trakcie gotowania sprząta na bieżąco.

Za to nie chowa swoich ubrań do szafy, kiedyś mu schowałam to powiedział, że to brudne jest i nie nadaje się do szafy. To mówię, że jak jest brudne to do kosza na pranie się wrzuca, a on że to jeszcze nie jest tak brudne, żeby szło do prania. Za brudne do szafy, a za czyste do prania
__________________
02.09.2023
The nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day
Sz05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując