Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wirtualna przyjaźń 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-07-03, 12:03   #22
annorl1
Zakorzenienie
 
Avatar annorl1
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 228
Dot.: Wirtualna przyjaźń 3

Dziewczynki, witam Was w nowej czekacie i gratuluję 👏👏

Ceny? Nie chodzę codziennie to nie znam. Ale byłam w niedzielę. Truskawki już po 10 złotych były. Ale pan powiedział że to już ostatnie. I koniec. Wszyscy okoliczni plantatorzy zakonczyli sezon truskawkowy. Więc teraz jak by się chciało to tylko ze sklepu. Czereśnie po 25 złotych. Mowa o tych z plantacji lokalnej. W biedronce były po 10 złotych z Turcji jak się nie mylę. Fasolka szparagowa już "tylko" Po 20 złotych za kilogram, tak samo jak bób. Jana fasolkę czekam swoją, z bobem też poczekam. Czereśni dużo nie ma w tym roku przez susze, więc kilka razy już kupilam po kilogramie żeby coś podjeść. Agrest mam swój, więc cen nie znam. Ale porzeczki czerwone widziałam po 60 złotych za kilogram 😲 bo pakowane były w małe koszyczki po 100 gram. I taki koszyczek 6 złotych. No TK można się obłowić jak ktoś ma więcej. Przynajmniej na początku 😁 ja mam tylko dla siebie! Sprzedać nie ma co 😂 wszystko moje domowe szpaki objedzą 😂😂

Emmi, udanych ploteczek ❤

Ada, piękne to geranium masz. Bardzo zdrowo wygląda.

Imuś, przy dzisiejszych 30 stopniach w cieniu, zdechła bym w tunelu 😂 ale do południa byłam w ogródku. Jakoś dałam radę.
annorl1 jest offline Zgłoś do moderatora