Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Potrzebuję wsparcia mentalnego
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-07-05, 23:11   #2
Harmonia_95
Raczkowanie
 
Avatar Harmonia_95
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 317
Dot.: Potrzebuję wsparcia mentalnego

dobrze byłoby się zmobilizować i zamknąć jak najszybciej kwestię magisterki. odkładanie obrony na pewno Ci ciąży i, być może, uniemożliwia rozpoczęcie pracy w zawodzie. grunt to do tego usiąść, bo jak już wpadnie się w rytm, to jakoś idzie. dwa miesiące to naprawdę sporo i można w tym czasie wyrzeźbić coś sensownego, zwłaszcza że pewnie nie zaczynasz od zera. dużo Ci jeszcze zostało?

piszesz, że potrzebujesz 3500 zł netto, żeby spokojnie kontynuować terapię. w odzieżówce albo kawiarni rzeczywiście możesz tyle nie zarobić, ale w knajpie w dobrej lokalizacji już tak. nie wiem, gdzie mieszkasz, ale w większych miastach ofert pracy w restauracjach jest w wakacje od zatrzęsienia. sama nigdy nie pracowałam w gastro, ale wiem, że moi znajomi potrafili nazbierać baaardzo dużo kasy z napiwków. nie jest to łatwa robota, ale skoro potrzebujesz wyższej pensji, to warto rozważyć. nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w trakcie szukać czegoś w zawodzie.

być może liczne obowiązki sprawią, że zdystansujesz się do ex, zajmiesz czymś myśli i spojrzysz na swoje życie z innej perspektywy. domyślam się, że się stresujesz. najważniejsze, żeby stres Cię nie sparaliżował. przed Tobą dużo wyzwań, ale dasz radę!
__________________
Jeśli dojdziesz do ładu z własnym wnętrzem, wówczas to, co zewnętrzne, samo się ułoży. Rzeczywistość pierwotna tkwi wewnątrz, a zewnętrzna jest wobec niej wtórna.

Eckhart Tolle
Harmonia_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując