Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski cz.5
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-07-09, 19:48   #4370
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski cz.5

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Si, pułapka utopionych kosztów plus zamglenie kory przedczolowej i kortyzol na suficie To się zazwyczaj nie kończy dobrze.
Dlatego m.in. nie planuje wizyt w kasynie, myślę ze mogłabym popłynąć jak ta lala.
Ja przypuszczam, że akurat na żadne miłosne oszustwa bym się nie nabrała, bo to nigdy nie były moje klimaty, ale już na inne jak najbardziej, wystarczyłby tylko niekorzystny splot okoliczności.

Nie wiem, może jak ktoś jest agentem wywiadu, przeszedł specjalne szkolenie i potrafi zawsze myśleć racjonalnie i zachować zimną krew, to może powiedzieć o sobie, że nigdy by się nie dał tak oszukać.

Znam osobę, która wyśmiewa takie przypadki i uważa te osoby bez wyjątku za debili, podczas gdy sama wtopiła już chyba parędziesiąt tysięcy w giełdę, bo uwierzyła, że zacznie na tym zarabiać profesjonalnie i rzuci dla tego zajęcia obecną pracę.
No cóż, dla mnie to się niewiele różni od wyrzucenia pieniędzy przez okno, bo "policja" kazała albo tego oszustwa z meblami.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując