Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-07-21, 11:06   #3982
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Na razie używam emulsji i jest naprawdę bardzo łagodna, ma trochę dziwny zapach , ale w działaniu super



Te dwa kremy w trudnym czasie bardzo mi pomogły, ten od ChitoneCare to naprawdę sztos! Załącznik 7791897



I niedzielne zakupy z Kontigo Załącznik 7791898
O nie wiedziałam, że w Kontigo jest Cosmiq, a chętnie bym kupiła ich piankę do mycia twarzy. A Phenome to żel czy peeling? Jak peeling to daj znać jak się będzie sprawdzał. Z żeli lubię ten z serii jabłkowej i krem Bedazzled, mam już drugie opakowanie zachomikowane na jesień [emoji7]

Też chciałam złożyć zamówienie w Kotnigo na tej niedzielnej promce, ale podnieśli próg darmowej dostawy do sklepu na 100 zł [emoji35] a ja chciałam wziąć 2 x płyn do prania Derma do kolorów i 2 szampony Ekos Anthyllis i ostatecznie nie opłacało się, jakbym musiała zapłacić za dostawę.

Kupiłam w Superpharm pierwsze kosmetyki dla córeczki i wybrałam Weledę. Wzięłam serię nagietkową: żel do mycia w tubie, krem na niepogodę i krem na odparzenia, emulsję do smarowania, oliwkę i mleczko do przewijania. To mleczko zapowiada się fajnie, będę używać na przemian z wacikami i wodą, zamiast chusteczek nawilżanych. Na razie posmarowałam nim rękę i ładnie pachnie, skóra była miękka i taka delikatna po użyciu.

Wysłane z mojego SM-G990B2 przy użyciu Tapatalka
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując