Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - W drodze do minimalizmu czyli kiedy mniej znaczy więcej - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-07-23, 04:06   #1963
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: W drodze do minimalizmu czyli kiedy mniej znaczy więcej - część IV

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
O Ja tak miałam od nieoryginalnej ładowarki ( ta część do kontaktu ). Teraz tylko oryginalne lub Hama ( nie płacą za reklamę, ale polecam ).

Kupiłam tylko znany mi już krem z filtrem do twarzy, ale jeszcze nie dotarł do mnie.
Strzał w 10. Wczoraj kopnęła mnie końcówka od kabla do ładowania. Byłam pewna, że Pelvifly się zepsuł, a to ta część do kontaktu marki krzak. Zamówiłam mocną ładowarkę Apple i kabelek na Amazon. Wykopałam inną z szuflady i sonda się już normalnie ładuje. Zobaczę jak to wpłynie na grzanie sie baterii w telefonie. Będę musiała do szybkoładowarki powymieniać inne kabelki na USB-C, bo nowa ma takie wejście.



Mag dzięki za podpowiedź, obserwuję Apki i wstępnie wrociłam do Spotify, a YT Music wyleciało, ale nadal momentami coś jest nie tak. To jest kombajn, to nie ma prawa się zawieszać nawet na 2 sekundy. Z drugiej strony... potrafiłam mieć w tle 100 niezamkniętych aplikacji Sprawdzam jeszcze, co mi tak zjada baterię. Jest na mocy 79%, więc powinna jeszcze podziałać chociaż rok.



Mnie się szykuje zdrowotny przegląd, bo coś się psuje. Albo przysadka, albo tarczyca, albo endometrioza. Schodzi mi w praniu ostatnio z tego powodu dużo Vanisha Poleciałam zrobić betę, bo koleżanka się tak załatwiła czekając aż do pęknięcia jajowodu przy ciąży pozamacicznej. Czekała chyba na NFZ na lekarza długo i trafiła na stół operacyjny.



Rząd "dobrej zmiany" zwiększył długość kolejek do lekarzy. Nie można na telewizytach przepisywać leków psychiatrycznych bo tak se uwidzieli.
Ja mam termin prywatnie na diagnozę na... listopad Zapisywałam się w czerwcu.

Ostatnio bywam w galerii handlowej ok 2x w tygodniu, bo chodzę tam do cukierni, rosska, apteki i zauważyłam, że oglądam pewne rzeczy po 2-3 razy w przeciągu np miesiąca i ostatecznie nie kupuję, bo nie są idealne, mimo promocji. Wolę poczekać na coś ekstra niż mieć coś tylko zadowalającego, bo było taniej. Znam siebie na tyle, że rzecz zadowalająca zostanie "nadpisana" za chwilę kolejną, bo była okazja. Coraz lepiej idzie opanowywanie impulsów zakupowych.

Michalina poszukam tej książki online na abonamentach. W planach miałam też Finansowego Ninję. Teraz czytam coś o modzie od założycielki Risk made in Warsaw, ale miałka mocno. Myślałam, że to będzie slow fashion, a jest trochę o niczym. Jakieś wywiady, ilustracje, cytaty.
A co do teściów, gdyby się obrazili o to, że chorujesz i śmiesz im nie usługiwać w takim stanie, to niech się gonią.

Udało mi się skurczyć wiskozowe spodnie, które chciałam zanieść do poprawek krawieckich. Teraz są idealne. Niestety druga para nadal o 2-3cm za długa. Teraz czas doczytać jak pierze się prawidłowo wiskozę i lyocell.


Kosmetycznie cały czas denkuję kremy na dzień, ale właściwie mam ostatni, tylko duży. Myślę, że będę go męczyć ze 3 mce. Zdenkowałam kolejny flakon perfum i jedną z masek do włosów. Za to BIEK co chwilę mi coś od nich podrzuca w formie gratisów. Kremy do rąk były fajne, dostałam w sumie cztery, ale serum do twarzy paskudne o zapachu tanich perfum, a dzisiaj pianka do mycia twarzy. Komuś to muszę wydać, bo dla mnie i dla TZ też za mocny detergent.

Odgracania na razie nie ruszylam dalej, ale jest całkiem nieźle... Jutro może poogarniam resztę prania. Wysprzątałam przed weekendem mieszkanie, łącznie z kąpaniem inwentarza, ale tylko sanitarnie. Góra prania leży i ma się świetnie, porozkładane deski, suszarki. Kotka zapaprała swoim zakurzonym dupskiem kanapę, bo teraz tam sypia. Może po praniu rzucę jakiś kocyk.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując