Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-07-24, 11:14   #4072
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez avocado77 Pokaż wiadomość
Co robicie, żeby starczało Wam jedzenia, ale też żeby nie wywalać?

Mieszkam sama i staram się odżywiać zdrowo (nie kupuję konserw i bardzo mało przetworzonego jedzenia z długimi datami przydatności do spożycia).

I zawsze to samo: albo w niedziele muszę chodzić do żabki, bo zabrakło jedzenia albo mi się żarcie marnuje. Owoce i warzywa na przykład bardzo szybko się psują.
Ja plamuję psiłki na tydzień do przodu i kupuję tyle rzecy ile mi potrzeba. Mniej więcej już wiem na ile starczy mi leczo z konkretnej ilosci warzyw, na ile straczy mi gar zupy. Jak coś zostaje, a ja nie mam już na to ochoty to mrożę. Warzywa wszystkie poza pomidorami trzymam w lodóce. Owoce to zależy co. Borówki, truskawaki, abruz, maliny, czereśnie w lodówce. Jakieś brzoskiwnie, nektarynki, banany poza lodówką. Ale w lecie kupuje na 2-3 dni, bo mam ciepło w mieszkaniu i szybko się psują.

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
Znacie jakiś sklep meblowy, który oferuje usługę wniesienia mebli (I piętro)?

Wysłane z mojego M2007J3SY przy użyciu Tapatalka
Raczej każdy, ale za dodatkową opłatą. Cena uzależniona jest od piętra i od tego czy jest winda. Czasem skepy mają promocje, że dostwa i wniesienie gratis.

Cytat:
Napisane przez avocado77 Pokaż wiadomość
Czy policja ma namierzanie komórek?

Dzwoniłam przed chwilą, żeby zgłosić, że sąsiad robi coś zdecydowanie zakazanego to mi pani przerwała po jednym zdaniu, że już mają zgłoszenie. Nie zdążyłam powiedzieć gdzie jestem ani kim jestem.
Tak mogą Cię namierzyć. Tak samo jak niektóre firmy rozpoznają swoich klientów po numerze telefonu i jak dzwonisz, to od razu wiedzą z kim rozmawiają i pod jakim adresem masz ich usługi typu internet.

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
Kolega bierze niedługo ślub cywilny, nie zaprasza nas nawet do urzędu, ślub będzie bez gości. Wesela nie ma. Czy wypada kupić młodym jakiś drobny prezent/podarować kartkę z kopertą jak już się zobaczymy po ślubie?

Kolega był obecny na naszym ślubie i weselu i jest nam bliski. Chciałabym im coś podarować, ale skoro nas nie zapraszają, to czy to nie będzie narzucanie się? Chciałabym im coś podarować na nową drogę życia, ale pierwszy raz spotykam się ze ślubem cywilnym i ze ślubem bez gości.
Jak już to ja bym kupiła jakiś drobny upominek. Droższy prezetn będzie bardziej zobowiązujący dla nich.

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Chciałabym ujędrnić skórę na udach i pośladkach. Pomyślałam, żeby rozpocząć przygodę z bańkami chińskimi. Polecacie jakieś konkretne? Jaki rozmiar kupić?
Zwykle w komplecie jest kilka rozmiarów. Pamiętaj tylko, że jak masz delikatną albo naczynkową skórę, to nie jest dobry pomysł.

[1=4d032753774d1a68efa6ccf c57dfedd4115cfe72_6584d22 253d76;89633018]Mam ochote na ogorki malosolne, ale w Niemczech nigdzie nie ma ogorkow gruntowych.

Czy jak nastawie sobie do sloika pokrojone zwykle ogorki zielone to wyjdzie mi cos z tego czy nie za bardzo? Nie chce kisic, tylko zeby byly wlasnie malosolne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Wg mnie nie. Takie zwykłe zielone są zbyt wodniste chyba.

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
jak smakuje ser buratta? smakowo jak mozarella?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podobnie, ale w środku ma płynną, kremową konsystencję.

[1=4d032753774d1a68efa6ccf c57dfedd4115cfe72_6584d22 253d76;89633316]Jeszcze dodam, ta burrata jest w srodku kremowa tylko jesli pare godzin wczesniej wyciagnie sie ja z lodowki. Prosto z lodowki jesc szkoda, bo wtedy konsystencje ma jak zwykla mozzarella, a jest jednak drozsza.


Dziewczyny, rowerek stacjonarny, jak najlepiej jezdzic zeby schudnac? Podobno najlepsze dla odchudzania jest duze obciazenie a nie cardio z wysoka predkoscia i niskim obciazeniem. Co myslicie?[/QUOTE]

Hmm ja zawsze jem taką wyciągniętą z lodówki i jest ok.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując