Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-08-04, 21:20   #3244
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Jednak mam kolor 0.5 no nie wiem co mi się ubzdurało z 1, to może jedynka jest chłodniejsza? Zakręciłam się On pod palcem jak się po powierzchni dotyka wydaje się tłusty, ale już swatch rozprowadzony na dłoni już jest bardziej suchy. Czy formułę zmienili to nie wiem, nie pamiętam co mówili jak oglądałam porównania, ale po wprowadzeniu nowszych wersji kolorystycznych każdy z rozświetlaczy ma mieć inny odcień trochę, to zapamiętałam Ten z 0.5 jest taki mroźny, Inglot o którym wspomniałam jest szampański, i mam jeszcze taką formułę z Physicians Formula Butter w odcieniu Pearl i on ma różowy odcień. Wszystkie ładne
Jest chlodniejsza ale i sporo ciemniejsza Chociaz o dziwo nie az taka ciemna, zeby bladzioch jej nie mogl nosic, ale jednak szczerze to lepiej sie wpasowywuje w moja skore odcien 0,5 i dlatego mimo ze 1 mi sie podobalo, to jednak sprzedalam.
Dla mnie nie jest w ogole tlusty, ale wiem ze to kwestia indywidualna juz.
Tak, rozswietlacz 0,5 jest mrozny taki i dlatego tak dobrze mi sie go nosi, bo sie swietnie komponuje z jasna skora
Musze isc gdzies do doga i zobaczyc testery tych nowych duo kremowych. Wezme ze soba swoj stary zeby bylo jak porownac czy jest roznica jakas czy nie. Bo nie ukrywam, stare jest idealne, wiec jak nowe pozmieniali to yyy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując