Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, część XXV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-08-06, 08:29   #4095
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, część XXV

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Natus czemu tragedie?
Boczne wychodzenie, przesunięcie zębów aż do jedynek, ktore delikatnie ale zaszly na siebie. Szczękościsk, tydzień na antybiotyku i rozkurczowych. A w końcu jak udalo się wyrwać to miałam krwotok, potem przez tydzień babrało się[emoji849][emoji849] druga już ciut mniej dała o sobie znać i miałam załozone szwy. No i dostałam L4 na 2 tyg. [emoji854] Najdluzsze L4 w mojej 24 letniej pracy[emoji16][emoji16]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Leje od wczoraj i ma lać cały dzień. Masakra... Tak było w 97, jak przyszła, powódź stulecia. Polecę dziś w parku zobaczyć jak nasza rzeka, bo coś mi się zdaje, że mogla mocno wezbrać a liście z drzew mi przesłaniają[emoji6][emoji6]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując