Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Listopadowe mamy 2023
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-08-17, 13:22   #1489
buli_szufla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 398
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Heej, luffka super ze wszystko ok! Ty masz termin jakos kilka dni przede mna a Izan kilka dni po mnie ciekawe czy bedziesz miala wczesniejszy poród, ale na tym etapie to i tak juz jest w miare bezpiecznie. Moj maluszek ważył juz podobno 1,5kg jak mialam wizyte w szpitalu! Niewiem jak to jest z czestotliwoscia wizyt, ale u nas potem juz sa tylko wizyty w szpitalu, nie u gina.
Dziewczyny ciesze sie ze wasze krzywe cukrzycowe wyszly ok! Gorzej z samppoczuciem po, ale mam nadzieje ze to chwilowe. Te upaly tez mnie wykanczaja. Jak tylko pojde po starszaka do przedszkola to od razu jest mi słabo... Mam teraz gosci i z jednej strony oni troche zajmuja sie starszakiem, ale z drugiej zawsze cos tam trzeba dla nich przygotowac... Poszlam na zwolnienie. Narazie do poniedzialku, wtedy mam wizyte u gina i chyba poprosze o zwolnienie na ostatnie 2 tygodnie, mam nadzieje ze mi wystawi. Mam w pracy kilka niepozalatwianych spraw, ale mysle sobie ze swiat sie przeciez nie zawali jak juz nie wroce do pracy i zawsze ktos mnie przeciez zastąpi. Musze myslec teraz o sobie. Duze dawki magnezu mi pomagaja. Kawa tez, przed wypiciem chodze jak zombiee.
Kupilismy wreszcie łóżeczko dostawke, poza tym jestem w czarnej du.. z wyprawka. Musze sie przejsc do piwnicy po rzeczy po starszaku. Zrobic miejsce w szafie. Kupic kombinezon na wyjscie ze szpitala, nie mam pojecia jaki, co polecacie? Chyba bede potrzebowala dwoch, jeden cienszy i drugi grubszy.
Adity, moj brzuch tez wyglada teraz jak z synem przy porodzie... Znalazlam tez pas podtrzymujacy brzuch po ciazy ze starszakiem (u mnie Anita), bardzo pomaga przy dluzszych spacerach, wiec polecam. Cena niestety wysoka, ale ja kupilam używke, takie rzeczy sie raczej nie niszczą.
Dziewczyny trzymam kciuki zeby 3 trymestr byl dla was łaskawy!! Minie szybciej niz myslicie

Edytowane przez buli_szufla
Czas edycji: 2023-08-17 o 13:26
buli_szufla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując