Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - W drodze do minimalizmu czyli kiedy mniej znaczy więcej - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-08-18, 07:22   #2015
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: W drodze do minimalizmu czyli kiedy mniej znaczy więcej - część IV

Cytat:
Napisane przez Michalina83 Pokaż wiadomość
Mały postęp. Posegregowałam buty i kurtki dziecięce. Wprawdzie odrzuciłam tylko jedne za małe rękawiczki i bluzę syna ale w dwóch szafach poukładałam, powycierałam kurze i trochę przeorganizowałam szuflady.
Przynajmniej papierkowe sprawy ogarnęłam puki co. Myślę o tym żeby kilka swoich ciuchów wywieźć do rodziców. Chodzi o to żeby powymieniać tamte rzeczy, które mam tam. Część z nich jest za duża, skarpetki niektóre się nadają do wyrzucenia, a tutaj mam sporo rzeczy które ostatnio mi sie spodobały i kupiłam.

Przydało by się tez na strych zajrzeć puki dzieci nie ma. Poczekam z tym jednak na chłodniejsze dni bo pewnie tam teraz piekarnik.

Brawo! Ja też muszę coś poogarniać. Poprzychodziły mi te paki z Temu… pora je teraz mądrze wykorzystać, żeby były pomocą w organizacji a nie kolejnym rupieciem zawalidrogą. Też mam problem z ogarnianiem w upały [emoji85] Dobrze, że w pracy mam klimę.
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując