Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-08-18, 13:14   #2483
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
No, mamy pierwszą mężatke w rodzinie [emoji6] wczoraj oglądałam pierwsze zdjęcia, naprawdę to były cudowne dwa dni. Cieszę się, że wiele relacji rodzinnych zostało naprawionych lub zawiązanych na nowo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość
Mielismy druga polowe lipca i poczatek sierpnia deszczowy i chlodny ,teraz jest cieplo ,wrecz upalnie i deszczowo ,fuj wszystko sie lepi do ciala ,pomimo ,ze lubie slonce i cieplo wole w takim razie ten deszcz i chlodno ,bylo przyjemniej .
My mamy zaplanowany jeszcze jeden wyjazd we wrzesniu i pazdzierniku albo listopadzie .
,,Melduje poslusznie ,, ,ze znow mnie przywialo do kika i skusilam sie na dynie ,mala biala,mam teraz 3 biale i miodowa,biale chyba wystawie na regal w pokoju a miodowa pojdzie do kuchni ,ale to dopiero we wrzesniu,skusilam sie tez na obrus w HM ,nie jest w zadne wzory ani kolory jesienne ,zwykly w ciemnym bezu ,przyda sie ,chociaz u mnie obrus na stole prawie nie lezy ,ale moze na okres swiateczny sie przyda
Dyn mam chyba 15 szt ale w tym roku skusze sie na grzybki

Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość
Czy ktos tu czeka na jesien ?
Bo jesli tak to ja juz widzialam czerwona jarzebine ,a jak mawia moj tz czerwona jarzebina oznacza nadchodzaca jesien (wkurza mnie z tym ja z tych kochajacych lato ,chociaz przyznam ze ta jesien sloneczna z opadajacymi lisci tez lubie,wlasciwie caly ten czas do swiat lubie ,jakos kojarzy mi sie z szarlotka i dlugimi spacerami po lesie w ladna pogode)
ja czekam i nie czekam Czekam bo bardzo lubie polska, zlota jesien a nie czekam bo zaczyna sie szkola

ale nie mam wychowawstwa w tym roku bedzie lepiej o wiele lepiej

co do pogody to u nas dzisiaj duchota straszna ! ma byc burza a jutro ... 30 stopni
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując