Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Staraczki 2023
Wątek: Staraczki 2023
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-08-18, 18:40   #4021
Mar87
Raczkowanie
 
Avatar Mar87
 
Zarejestrowany: 2023-08
Wiadomości: 64
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Wiecie co, próbowałam dzisiaj ten kubeczek ferti-lily. Kupiłam kilka miesięcy temu, ale jak go zobaczyłam na żywo to nie byłam przekonana i wrzuciłam do szuflady. Teraz stwierdziliśmy, że co nam szkodzi spróbować, jak i tak już go mamy. No i dalej nie jestem przekonana [emoji57]. Kiedyś używałam kubeczka menstruacyjnego i inne silikony w pochwie nie są mi obce [emoji23], więc niby wiem co i jak, ale z tym to nie wiem jak będzie, jakoś mi nie leży. Do owulacji jeszcze kilka dni, więc może zdążę się wytrenować, no ale kurczę, no chyba nie. [emoji28] a miało to być takie łatwe rozwiązanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też o nim myślałam, bo za dużo ze mnie wylatuje ostatnio... Mam tyłozgięcie, ale no zawsze miałam haha i w sumie zawsze leciało, choć nie za każdym razem, jsk teraz.
Czemu nie jesteś przekonana, nie trzyma dobrze?

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Cytat:
Napisane przez wredna_loszka Pokaż wiadomość
Ja brałam ślub w wieku 28 lat, mąż rok starszy. Naturalnie do tej pory bez dzieci, więc przeszliśmy od fazy, że otoczenie cisnęło nas o dziecko po fazę, że chyba załozono, że dzieci mieć nie możemy, bo jakoś nikt nie chce mi uwierzyć, jak mówię, że... Ja za dziećmi nie przepadam. Lubię kilka, ale dużo więcej nie lubię [emoji16] jestem w ciąży, ale i tak nie czuje się gotowa na dziecko, ale wiem, że nigdy bym nie była, a znowu nie chciałabym nie spróbować [emoji1744][emoji879][emoji3601]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja kumpela miała dokładnie tak, jak Ty teraz i to z drugim dzieckiem, ale jak widzę ją żyjącą pełnią życia z niemowlakiem, to myślę sobie, że każdy mniej lub bardziej się boi i to normalne i dobre, bo oznacza, że nam zależy. Gratulacje [emoji4]

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Hm, 25 a 26 to nie jakas duża różnica, ja tam uważam,z trzeba to po prostu czuć. Bo co w wieku 25 lat za wcześnie,a dzień po 26 urodzinach już okej? [emoji2]
Ja w dniu ślubu będę mieć jeszcze 23 lata (24 rocznikiem)i nie czuje żeby to było za szybko. Jesteśmy z tz 6 lat razem (jutro rocznica), mieszkamy ponad 2. Nie ma na co czekać w sumie. Uważam,że to bardzo dobry moment. Mamy pracę, ja skończyłam studia, mamy swoje M. W sumie można by czekać w nieskończoność ale czy to ma sens jeśli i tak chcemy wziąć ten ślub?

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Nie robisz testu?

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
Z tym wiekiem to jak u mnie teraz ze staraniami. Do 35 rż wszystko spoko, ale dzień po urodzinach to już mogiła...
Jak ktoś to czuje, to czemu nie. Nie da się wszystkiego przewidzieć, ludziom odwala i po 15 latach związku. Znajomy znajomego rozwiódł się po 15 latach, bo babie się włączył kryzys wieku średniego i to taki ostry. Mają dwójkę dzieci 18 i 15 lat, facet ma depresję, bo całe dotychczasowe życie poszło w cholerę. Także jak ktoś tu mądrze napisał - nie ma reguły.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
Mar87 jest offline Zgłoś do moderatora