Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Staraczki 2023
Wątek: Staraczki 2023
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-08-19, 08:22   #4030
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 671
Dot.: Staraczki 2023

Cytat:
Napisane przez wredna_loszka Pokaż wiadomość
Ja brałam ślub w wieku 28 lat, mąż rok starszy. Naturalnie do tej pory bez dzieci, więc przeszliśmy od fazy, że otoczenie cisnęło nas o dziecko po fazę, że chyba załozono, że dzieci mieć nie możemy, bo jakoś nikt nie chce mi uwierzyć, jak mówię, że... Ja za dziećmi nie przepadam. Lubię kilka, ale dużo więcej nie lubię [emoji16] jestem w ciąży, ale i tak nie czuje się gotowa na dziecko, ale wiem, że nigdy bym nie była, a znowu nie chciałabym nie spróbować 🤷🏻[emoji879]♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bardzo lubię dzieci, ale takie starsze, tzn przedszkolaki [emoji1] Kiedyś w szkole byłam w kółku teatralnym, chodziliśmy do przedszkoli grać teatrzyki, czytać książki dzieciom, bawić się razem - bardzo to lubiłam [emoji846] Niemowlaki są słodkie u kogoś [emoji28]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
No ja bym poniżej 25r.ż. ślubu nie brała. Dla mnie to zdecydowanie za wcześnie. Mój wiek wydawał się optymalny (26 lat) i tak od kilku lat jesteśmy ciśnięci o dziecko...

Okresu brak. [emoji57]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym raczej nie patrzyła na wiek, a raczej na staż związku [emoji12] Bo można mieć 25 lat i chłopaka od pół roku, a można od 7 lat [emoji1] Mojego męża poznałam będąc w liceum, potem długo razem mieszkaliśmy, dobrze się poznaliśmy, zapadła decyzja o dziecku, później ślub [emoji12]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez carmelove_03
Czas edycji: 2023-08-19 o 08:24
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora