Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Staraczki 2022 cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-08-19, 11:52   #1400
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Staraczki 2022 cz. 3

Tak my będziemy wkrótce do małego bliźniaka się przeprowadzać, remont trwa. Wczoraj jeszcze akcja płytki, zaś na koncercie byliśmy i czuje lekki niedosyt 😆 bardzo brakuje mi tancow I ogólnie rozrywki. No ale coś tam liznęłam. Ja właśnie mam mieszane uczucia, niby małe miasteczko, autobusy jakieś są ale bardzo będzie mi miasta brakować. W ogole ostatnio dziadek się zaoferował ze mi zasponsoruje schody, aż się wzruszyłam. Aktualnie płytkarz robi łazienkę może do końca tyg skończy. My w następnym tygodniu jedziemy na weekend nad jezioro do Powidza a zas wrzesień za rogiem. Także myślę że może najdalej październik jak bog da będziemy mieszkac. Mała tak marudzi ze ogien, jest przyczyną wyszły dwa ząbki trójka i dwójka na dole po prawej stronie. A ledwo co pisalam ze ani widu ani słychu. Na szczęście coś tam nas camilia ratuje, ani spac nie może ani jesc nie chce. Szok. Obawiam się że teraz co chwila nowy wyskoczy bo zawiązywały się od maja wszystkie a dopiero wczoraj żeśmy zauważyli i faktycznie słychać pukanie łyżeczka. Dzis mamy iść na ten obiad zobaczymy bo mała bardzo bardzo niespokojna nawet przez sen popłakuje.

Znaczy cieszę się z domku bo to moja własność ma być lokalizacja tez jest okej, piękne tereny w pobliżu jeziorka, żłobki tez dość blisko, mam nadzieję że się dostanie do któregoś. Bardzo blisko płać zabaw i moja mama mieszka niedaleko i oboje pracujemy tak że można pieszo iść. Także duża oszczędność na zużyciu auta i paliwie jednak będzie. Bo tak jak Tomek robił dziennie po 60km lacznie do pracy i spowrotem, tak teraz pieszo będzie chodzic. Myśmy wzięli kredyt na wykończenie, jeszcze izolacja dachu nas czeka ale w sumie najgorsze wydatki za nami, na dach mam nadzieję się w 10k zmieścić. Zostaną pierdy jak lampy, gniazdka (same gniazdka i włączniki ok 1000zl) łazienka prawie 20k nas wyjdzie. Jeszcze te płytki cośmy kupili na jodełka okazały się tak nierówne mimo rektyfikavji że wczoraj jechaliśmy je oddać i wybrać inne, dzis płytkarz już kladzie. Sam płytkarz wczoraj dzwonil i prosił bym podeszła mowil ze nawet fuga nie zniweluje tych nierówności a że mamy prysznic walkin to lepiej coś wymyślić żeby paznokci nie połamać No i żeśmy kupili inne płytki I dziś rano mu zawiózł Tomek. Panele mamy, drzwi mamy płytki w aneksie i korytarzu położone. Po jeziorze można będzie malowac i układać panele zas drzwi i w sumie reszta mebli i sprzętów i możemy się wprowadzać 😊

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Znaczy pierwsza wełna położona jako izolacja, teraz zostają ściany kolankowe iwelna między nimi itd. Korci mnie żeby ruszyć te górę, ale póki co nie widzę większego sensu. Skosy chcemy robic od 1m. Bo czym mniejszy skos tym więcej przestrzeni zabiera, w tej chwili jest tam ok 50m2 zostanie z 40 myślę, czas pokaze poki co będzie góra funkcjonować w formie strychu. I tak poki Julka maleńka nie widzę sensu się do gory przenosic jakby sypialnia czy duży pokój czy cokolwiek. Tyle kasy pochłania ten dom że glowa mała. A jest wielkości mieszkania jeszcze ogrodek zostanie do roboty ale to już raczej na przyszły rok. Może jedynie jakas wiatę zrobimy bo garaż nie jestprzewidziany tylko miejsca postojowe 2 przed budynkiem.
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując