Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Randki przez Internet cz. 4.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-08-21, 00:03   #3477
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Sharkoon Pokaż wiadomość
No to pewnie komuś podpadnę ale dla mnie z definicji jeśli ktoś jest katolikiem i tak bardzo wierzy w jakiegoś wymyślonego boga że rezygnuje z tego powodu np. z życia seksualnego, które daje przecież mnóstwo spełnienia, satysfakcji i przyjemności, to w mojej skromnej i nic nie znaczącej opinii, z tym kimś JEST COŚ NIE TAK
No ale tak na logikę... jak ktoś wierzy w Boga, to dla niego nie jest wymyślony, jak być może dla ciebie. A to mało jest takich sytuacji, że ludzie się poświęcają i z jakiegoś powodu rezygnują z rzeczy, które dają im przyjemność i satysfakcję? A mało jest np. ludzi, co się boją samotności i są z kimkolwiek, żeby nie być samemu? I rezygnują szansy na prawdziwą miłość, która daje przyjemność i satysfakcję?

No i jeszcze bym dodała, że niektórzy ludzie nie lubią po prostu seksu, niskie libido, białe związki, no ludzie są różni. A jak ktoś bardzo nie chce dzieci, to może w ogóle już stwierdził, że nie będzie próbować seksu i ryzykować ciąża? Niektórym jest po prostu dobrze samemu, bo mają złe doświadczenia z facetami i nie chcą związku. Jest wiele przyczyn.

Dla mnie, to coś nie tak jest z terrorystą, który krzywdzi innych, bo wiara mu "nakazuje" prowadzenie świętej wojny. A nie z człowiekiem, który sam z wlasnej sobie z czegoś rezygnuje i nie krzywdzi tym innych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując