Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-08-24, 10:28   #3372
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Zrobilam dzisiaj oko I Need a Nude i taki chlodny taupe mi wyszedl, przyjemny dla oka.
Ogolnie ladne kolory, jak ktos takie lubi, jak dla mnie chlodno-neutralna, miejscami ciepla przez koralowe odcienie.
Ale minus taki, ze te matowe ocienie taupe sa tak podobne do siebie na oku, ze w sumie zlewaja sie w jedno. Te dwa maty ciemne tez sie zlewaja. Plusem jest, ze przejscia wychodza fajne, minusem ze mniej kombinacji, ale i tak sporo mozna nia pkombinowac.
I mysle, ze Starlette bedzie dobrym uzupelniem tej palety, bo kolorsytycznie ta sama parafia
Za to zabezpieczenie w pudelku w sumei zerowe, lekko latala po nim, cud, ze nic sie nei rozwalilo.

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mnie się podoba 798.
Ty który wzięłaś?
797, bo wygladal na najelepiej na twarzy na filmikach, odejmowal lat i nadawal takiej dziewczecosci.
A ten mauve mimo ze kolor w panie ladny to na policzku u wielu robil brudna plame, albo blotniscie szaro wychdzil, na co sie skarzyly niektore laski. Pomijajac ze dla mnie bylby i tak za ciemny.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując