Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-08-27, 01:23   #4078
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez wiejskie_ziemniaczki89 Pokaż wiadomość
Ja miałam ANA3, ale tam nie ma żadnych norm, tylko same cyferki, więc nie wiem jak to interpretować. Jeszcze jakieś tam przeciwciała jądrowe wyszły słabo dodatnie, ale powiedzieli mi, że to często fałszywy wynik.
Spróbuję zapisać się do innego.

Wysłane z mojego 2201117SY przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

No tutaj też moze być problem, bo ważę 63kg, a jak patrzę w fitatu to jem dziennie w porywach 40g białka jak się bardzo postaram. Jem na śniadanie owsiankę z orzechami i skyrem lub jajecznice, więc tu jest ok, ale obiad to już mniejsza ilość, bo np. ryż, warzywa i pół kostki tofu, a kolacja jakieś kanapki na szybko, więc mało białka.

Wysłane z mojego 2201117SY przy użyciu Tapatalka
Nawet słabo dodatnie przeciwciała wskazują, że coś jest na rzeczy. Powtórz badania najlepiej na sprzęcie i odczynnikach w laboratorium przyszpitalnym. A najlepiej jeszcze, gdzie jest oddzial immunologi/reumatologii.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując